Projekty domów
realizacja: extradom.pl

 

Firma Concept Eiendom oferuje autorskie, gotowe projekty domów, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze już na etapie planowania budowy. Zamiast tworzyć koncepcję od podstaw i szukać architekta samodzielnie, możesz tu znaleźć nietuzinkowe, designerskie propozycje z atrakcyjnymi rabatami.
Nasze projekty są stworzone w oparciu o najgorętsze trendy architektoniczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie doboru materiałów budowlanych. Bazujemy na najnowszych technologiach i nowinkach, co wyróżnia nas spośród wielu innych firm oferujących gotowe projekty domów. W ofercie są wizualizacje i wyceny domów parterowych oraz piętrowych, a także domy letniskowe o prostej bryle, w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, jak też tradycyjne, ze skośnym dachem.

Projekty domów na miarę Twoich oczekiwań.
Wybór projektu domu nigdy nie należy do łatwych, bez względu na to, czy jest to inwestycja biznesowa czy prywatna wizja Twoja oraz Twoich najbliższych. Zanim podejmiesz decyzję, warto przeanalizować indywidualne potrzeby i możliwości. Projekt powinien uwzględniać nie tylko cały budżet przedsięwzięcia, ale też warunki określone w planie zagospodarowania przestrzennego okolicy, na której masz – lub planujesz kupić działkę pod budowę domu.
Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce gotowych projektów Concept Eiendom, wykreowanych przez grono doświadczonych architektów, możesz dopasować wiele zróżnicowanych parametrów, jak planowana powierzchnia domu, ilość kondygnacji czy też garaży, z podpiwniczeniem lub bez, a także rodzaj dachu, kąt jego nachylenia oraz wysokość budynku.
Warunki zabudowy kluczem do wyboru właściwego projektu.
Plan zagospodarowania przestrzennego dostępny jest do wglądu w każdej gminie i urzędzie miejskim. Określa on możliwości w zakresie projektowania domów jedno – lub wielorodzinnych w danej okolicy z uwzględnieniem różnych aspektów, jak na przykład planowane inwestycje, osiedla, drogi dojazdowe czy inwestycje zabronione na danym obszarze. Szczegółowa analiza tych warunków pozwoli uniknąć wielu rozczarowań czy błędów i wybrać projekt domu, który doczeka się pomyślnej realizacji.
Prezentowane poniżej projekty domów obejmują zarówno obiekty o małym metrażu, jak i wille, które świetnie współgrają z otoczeniem. Każda z prezentowanych opcji jest autorska, a jednocześnie można ją potraktować jako punkt wyjścia do dalszej obróbki i adaptacji, według własnych potrzeb. Projekty domów Concept Eiendom mogą posłużyć zarówno klientom indywidualnym, jak i deweloperom, inwestorom. Są to profesjonalne rzuty i kosztorysy, z uwzględnieniem najnowszych norm oraz wytycznych w zakresie prawa budowlanego.
Tradycyjnie i nowocześnie, czyli duży wybór gotowych projektów.
Projekty Eiendom są uniwersalne i adresowane do najbardziej wymagających odbiorców. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycji, jak i nowoczesnych rozwiązań. Komfort, styl i innowacyjność to elementy, które wyróżniają naszą markę wśród innych, a nasi Klienci lubią do nas wracać ze względu na różnorodność i ceny oferowanych projektów.

Wybrane realizacje

budowa domu jednorodzinnego
osiedle domów jednorodzinnych
dom jednorodzinny

Rudno 178
32-067 Tenczynek

+48 601 598 462

biuro@concepteiendom.pl

NIP 676-201-83-26

 

    Please prove you are human by selecting the star.

    Call Now Button